3 דברים שכדאי לדעת לפני הזמנת שירותי מלון לכלבים באלו

באלו

אם אתה כמו הרבה בעלי כלבים, רוצה שהגור שלך יהיה בידיים הטובות ביותר בזמן שאתה לא איתו. אבל יש בחוץ כל כך הרבה שירותי טיפול בחיות מחמד, למצוא את המתאים יכול להיות מאתגר. 

היכנסו ל-Balu Dogs, חברה חדשה המציעה שירותי מלונות מקצועיים לכלבים. כדי לעזור לך לבחור את השירות המתאים לחבר הפרוותי שלך, הנה שלושה דברים שכדאי לדעת לפני הזמנת Balu Dogs.

 

באלו

מתוך אתר https://www.balu-dogs.co.il/

צוות מקצועי 

כשמדובר בשירותי טיפול בחיות מחמד, האנשים שעובדים שם חשובים לא פחות מהמתקן עצמו. בבאלו – מלון בוטיק לכלבים, יש צוות של אנשי מקצוע מנוסים הדואגים שכל האורחים שלהם יקבלו את האיכות הגבוהה ביותר של טיפול ותשומת לב. הצוות הבקיא שלהם כולל וטרינרים, מספרות, מאלפים ומומחי התנהגות בעלי חיים כדי להבטיח שהגור שלך יטופל היטב ושהייה בטוחה ומהנה במתקן שלהם.

פרוטוקולי בטיחות

הבטיחות והאבטחה של הגור שלך הם בעלי חשיבות עליונה בבאלו – מלון בוטיק לכלבים, זו הסיבה שהם נוקטים באמצעים נוספים כדי להבטיח שכל האורחים שלהם יהיו בטוחים ומוגנים במהלך שהותם. כל אזורי המתקן מנוטרים כל הזמן על ידי מצלמות, כך שניתן לטפל בכל בעיה פוטנציאלית במהירות וביעילות. יתרה מזאת, כל אורח מקבל הערכת בטיחות אישית עם ההגעה, כך שניתן יהיה לזהות ולטפל בסכנות פוטנציאליות לפני כניסתם למתקן.

 פעילויות מהנות

אחרון חביב, באלו – מלון בוטיק לכלבים מציעה גם שפע של פעילויות מהנות לאורחיו! משעות משחק בפיקוח באזור החיצוני שלהם ועד למשחקים אינטראקטיביים שנועדו לבדר את הגור שלכם ולעסוק בו במהלך שהותו, יש כאן משהו לכל גור! הם אפילו מציעים שיעורי אימון זריזות הנלמדים על ידי מדריכים מוסמכים שיעזרו לגור שלך להיות בטוח יותר תוך כדי הנאה רבה לאורך הדרך!

מסקנה

כשמגיע הזמן להזמין שירות טיפוח לחיות מחמד עבור הגור שלך, הקפד לבדוק קודם כל את באלו – מלון בוטיק לכלבים! עם צוות מנוסה יעשו מקסימום כדי להבטיח שהגור שלך יקבל רק את הטיפול הטוב ביותר האפשרי בזמן השהייה במלון, כמו גם פרוטוקולי בטיחות שונים עבור שקט נפשי נוסף בתוספת שפע פעילויות מהנות הזמינות לגורים בכל הגילאים – מה עוד אתה יכול לבקש? 

אז אל תהססו – הזמן שירות של באלו – מלון בוטיק לכלבים עוד היום! 

אתה לא תצטער על זה!