חקלאות אורגנית- הירוק משלוחים אורגניים

החקלאות האורגנית היא שיטת חקלאות שחרטה על דגלה שילוב של ערכי איכות ובריאות הסביבה והאדם בתהליך הייצור תוך שמירה על האיזון בין האדם לסביבתו ובו זמנית לספק מוצרי ראויים ובריאים לצרכניה.

תוצרת אורגנית נחשבת בריאה יותר מהתוצרת רגילה, בעיקר בגלל האמונה שהיא מכילה יותר ויטמינים ונוגדי חמצון וכמו כן העובדה שחקלאות אורגנית שוללת שימוש בחומרי הדברה, אנטיביוטיקה וכימיקלים אחרים. צרכנים רבים מעדיפים תוצרת אורגנית גם משום שתהליך הייצור שם דגש על צמצום הפגיעה בסביבה ובאדם ואוסר על שימוש במוצרים מהונדסים גנטית.

החוק הישראלי מסדיר את התנאים והתקנות לייצור תוצרת אורגנית לפי "החוק להסדרת תוצרת אורגנית התשס"ה-2005" והמגדלים נדרשים לעמוד בתקנות ובפיקוח שוטף של משרד החקלאות וחברות פיקוח אחרות.

כיום אנו מגלים לצערנו שהשנים הרבות של חשיבה חקלאית תעשייתית שהדגישה מעל לכל ניצולת מרבית של האדמה גבו את מחירן ובעקבות זאת החקלאות האורגנית שהייתה בעבר נחלתם של מביני דבר מעטים, הולכת והופכת לצו השעה.

לאור זאת, במטרה להגדיל את נגישות החקלאות האורגנית לציבור תוך כדי תמיכה ותשלום הוגן למגדלים המקומיים הקמתי את חברת ‘הירוק‘, שעוסקת בגידול , שיווק  מזון אורגני - ירקות, פירות ומוצרי מזון אורגניים ישירות לבית הלקוחות. התוצרת גדלה בשטחים חקלאיים הנמצאים בשפלה, ליד מושב בית חנן ומושב נטעים. אנו בוחרים את הפירות והירקות האורגניים בקפידה ודואגים שיגיעו לפתח ביתכם בטריות המירבית. רוצים לנסות אותנו? התקשרו עכשיו: 050-44851974